Spotkania projektowe

Trzecie spotkanie projektowe - FRANCJA 15-20 LISTOPADA 2014

Spotkanie projektowe w Champagne to kolejne wspólnie spędzone chwile w międzynarodowej ekipie Comeniusa. Młodzież miała okazję zwiedzić przepiękną starówkę Le Mans oraz miejscowe Muzeum Instrumentów Muzycznych gdzie odbyła się prezentacja różnych instrumentów drewnianych wzbogacona historią ich pochodzenia. Młodzież miała też okazję spróbować swoich sił w graniu na niektórych z nich.        

 

»

Wymiana polsko - niemiecka 15 – 20 WRZEŚNIA 2014

W dniach 15-20 września 2014 roku grupa uczniów Bednarskiej uczestniczyła w wymianie polsko-niemieckiej z uczniami Gymnasium Bad Nenndorf. Był to drugi etap wymiany, której pierwsza część miała miejsce w czerwcu 2014 roku kiedy to grupa niemiecka gościła w Warszawie u naszych uczniów.

»

Drugie spotkanie projektowe - SZTOKHOLM 15-20 MARCA 2014

Drugie spotkanie projektowe poświęcone było przedstawieniu i porównaniu lasów w krajach uczestniczących w projekcie, sposobów wykorzystywania drewna w naszym życiu oraz gospodarce leśna. Młodzież zaprezentowała prace multimedialne stworzone na ten temat w każdej ze szkół oraz wspólnie analizowała i zastanawiała się nad sposobami ochrony lasów i zrównoważoną gospodarką leśną.

»

Pierwsze spotkanie projektowe – WARSZAWA 15-20 LISTOPADA 2013

 

Podczas spotkania w Warszawie nastąpiło zapoznanie się wszystkich uczestników projektu. Młodzież spędziła czas wspólnie zwiedzając Warszawę, pracując w grupach międzynarodowych nad słownictwem związanym z drzewami oraz wspólnie sadząc „Ogród Europejski“ składający sie z czterech drzew charakterystycznych dla każdego z partnerów Projektu.

»
Subskrybuje zawartość
Bednarski Informator